ה

איפור באיירבראש

טכניקת Airbrush נחשבת לטכניקה בה השתמשו בעבר רק מאפרים ומאפרות מקצועיים, השימוש במכשיר מאפשר לרסס את חומרי הטיפוח והאיפור על גבי הפנים ו/או הגוף.
והתוצאה? גימורים מושלמים.

מה כוללת טכניקת איירבראש

מה כוללת טכניקת איירבראש

איפור באיירבראש מתבצע בעזרת מכשיר התזה קטן: בעל קומפרסור ומכלית, באמצעותו מתיזים את מוצרי האיפור על הפנים והגוף.

קבלת איפור בתוצאה אחידה: באמצעות הטכניקה ניתן ליהנות מקבלת איפור אחיד וחלק, להשתמש במגוון גדול של גוונים וחומרי איפור והנראות תשמר למשך שעות רבות.

עמידות לאורך זמן רב: בשל השימוש בטכניקה ניתן ליהנות מכיסוי מושלם ועמידות לאורך זמן רב.

ניסיון- על מנת להגיע לתוצאה המושלמת חשוב ביותר לבחור את המאפרים הטובים ביותר, אלו אשר מפגינים שליטה גבוהה בטכניקה ויודעים מהו המרחק המתאים להתזה ולעבוד עם ווסת לחץ על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. אך התורה אינה מסובכת גם לקהל הפרטי.
מוזמנים לצפות בסרטונים שלנו בערוץ היוטיוב וללמוד :

למה לבחור בטכניקת איירבראש

את אוהבת שהאיפור שלך קל ועמיד או את עומדת להינשא ומעוניינת להראות במיטבך? אין ספק כי איפור באיירבראש יעניק לך את המראה אשר תמיד חלמת עליו.
מדוע לבחור בטכניקה הנ"ל- הנה כל הסיבות הנכונות:

שכבה עדינה ודקה: אם בחרת לעשות שימוש בטכניקה, התוצאה היא קבלת שכבת איפור דקה ועדינה מחמיאה למראה.

ללא תחושת כבדות: בהשוואה לטכניקות איפור אחרות, התוצאה המתקבלת היא ללא תחושת כבדות, דבר המאפשר לך להרגיש קלילה יותר.

ללא סימני מריחה על העור: הידעת? נשים רבות בוחרות לעשות שימוש בטכניקה בשל העובדה כי מדובר במכשור שאינו מותיר סימני מריחה על העור והתוצאה היא מראה עור חלק ויפה.

עמידות למשך זמן רב: עוד נוסיף כי מדובר על איפור עמיד במים לאורך תקופה ארוכה. אם את מעוניינת באיפור לחתונה, תוכלי לעבור את כל האירוע ולגלות כי האיפור החזיק מעמד.

שמירה על סטריליות: נוסף על כך, ניתן ליהנות משמירה על סטריליות הטכניקה מאפשרת לבצע את האיפור במרחק מה מהפנים.

מהירות: עוד נציין כי מדובר בפעולה המתבצעת במהירות רבה. כמובן שהקצב תלוי גם בנסיון המקצועי של המאפר/ת.

דרמטי או טבעי? להתאפר בכל הסגנונות

למה לבחור בטכניקת איירבראש

איפור באיירבראש מאפשר לך להתאפר בכל הסגנונות . חולמת על איפור כבד, דרמטי או טבעי? אין שום בעיה- באמצעות הטכניקה הייחודית תהיה לך אפשרות להתאפר בסגנון המתאים לך. כל סגנון שרק תרצי, תוכלי להגשים את החלום באמצעות המכשיר הייחודי אשר נשים רבות כבר החלו לעשות בו שימוש וגילו את היתרונות הרבים. איפור בטכניקה זו נחשב טרנדי ביותר ומתאים הן לאופנה העכשווית ומאפשר קבלת מראה זוהר ונקי.

חולמת ללכת עם ולהרגיש בלי? מדובר על טכניקה אשר תאפשר לך להרגיש זוהרת לאורך כל היום בלי טיפת מאמץ. אין ספק כי מדובר בטכניקה ייחודית המאפשרת לך להיראות במיטבך ולהרגיש הכי טוב שבעולם.
כנסי להכיר את האיירברש של חברת טמפטו ותתמכרי 🙂 https://temptu.co.il/