ה

היתרונות של שיטת NLP

לרבים מאיתנו היו את המחשבות האלה, "אני לא מספיק טוב".
שמענו את זה מאדם אהוב, או שאנחנו בעצמנו אמרנו את זה.
אומרים על ידי כל כך הרבה שהם נכונים, אבל כולנו ידענו שזה
לא חייב להיות כך. למה יש אנשים מושלמים בזמן שאחרים נאבקים?
האם זה גורל, או שניתן לשפרו? עם העוצמה של NLP, אתה יכול לשפר את המחשבות שלך ולשנות את הגורל שלך.

NLP האם זה הכל בראש?

זה הכל בראש. אין שום דבר שאנחנו לא יכולים לשנות עם המחשבות שיש לנו. אנחנו יכולים ללמוד איך להתמודד עם המילים השליליות האלה שאמרו לנו וללמוד להגיב עם משהו חיובי יותר. אם נגיב עם יותר ממה שהאדם אומר ולא עם מה שאנחנו אומרים, אז זה רק יועיל להם ולא לנו. עם NLP, אתה יכול לתכנת מחדש את דפוסי המחשבה שלך.

כולנו הרגשנו שמישהו מדבר מאחורי הגב שלנו. הם אומרים לנו דברים רעים, ולפעמים אנחנו מגיבים במטרד או שאנחנו מנסים להסתתר. אם לא ניזהר, הם יוכלו לנצל את זה ולהשתמש בו כדי לפגוע בנו. טכניקות NLP שימשו במשך שנים כדי לעזור לאנשים לשנות את תהליכי המחשבה שלהם במצבים אלה. זה יכול להיות די יעיל.

היתרונות של שיטת NLP

NLP שיטה פורצת דרך

כאשר אנו שומעים מישהו מזלזל בנו, אנו עשויים לשחזר את צעדינו כדי לוודא שהם לא מתכוונים למה שהם אומרים. אם זה יקרה מספיק פעמים, אנחנו עלולים להתחיל להאמין שזה באמת נכון. אז נתחיל להאמין שזה בסדר לזלזל באחרים וזה יהפוך להרגל.

לכולנו יש את המחשבות האלה על עצמנו. לפעמים אנחנו חושבים שאנחנו חסרי ערך, ובפעמים אחרות אנחנו חושבים שאנחנו חכמים מדי. אנחנו אפילו יכולים לחשוב שאנחנו שני הדברים האלה באותו הזמן. NLP יכול לעזור לנו להפוך את המחשבות האלה מסביב ולהתמקד בכל הדברים שיש לנו. זה יכול לעזור לנו להשיג דימוי עצמי חיובי.

כשמישהו אומר לנו שמשהו לא בסדר איתנו, אנחנו באופן טבעי רוצים להאמין להם. אנחנו מבלים את רוב חיינו בניסיון להוכיח שאנשים טועים בכל מיני דברים. טכניקות NLP יכולות לעזור לנו להפוך את המחשבות השליליות האלה לחיוביות. אנחנו יכולים להגיד לעצמנו שאנחנו לא חסרי ערך ואנחנו גם יכולים לשכנע את עצמנו שאנחנו חכמים מדי מכדי לטעות. אנחנו יכולים לשנות את הדרך בה אנו רואים את עצמנו וזה יכול להיות השפעה גדולה על איך החיים שלנו ממשיכים.

לשפר את השליליות שבנו

תחום נוסף שבו NLP יכול לעזור לנו הוא עם המילים שלנו. כולנו מדברים עם אנשים על בסיס יומי.
כשאנחנו נתפסים במילים שאנחנו משתמשים בהן ובדרך שבה אנחנו אומרים אותן,
אנחנו יכולים ליצור שליליות בחיינו. NLP יכול לעזור לנו להפוך את המילים שלנו לחיובי יותר. לדוגמה, במקום לומר דברים כמו "אתה אף פעם לא נכשל", אנחנו יכולים להגיד "אני עושה".

NLP שימש במשך זמן רב על ידי אלה שרוצים לשנות את הדרך בה הם חושבים. זה יכול לעזור לך להיות חיובי יותר וזה יכול לתת לך רעיונות חדשים ותוכי חשיבה. זה גם יכול לעזור לך להתגבר על בעיות שנראות בלתי אפשרי להתגבר. כאשר אתה מתחיל לתרגל NLP על בסיס יומי, תוכל למצוא כי החיים שלך משתנים לטובה. NLP הוא כלי רב עוצמה שיכול לעזור לך במסע דרך החיים.

לשפר את נקודות המבט שלנו לחיים

דבר אחד שNLP עושה טוב הוא שזה נותן לנו מבט אובייקטיבי של איך אנחנו רואים את העולם. רבים מאיתנו חיים מנקודת מבט ג'מית ואנחנו מנסים להפוך את חיינו כך. NLP עם זאת, נותן לנו עין שלישית שרואה את הדברים אחרת. במקום לנסות לשנות את העולם סביבנו, אנחנו מנסים לעשות את זה טוב יותר. NLP במקרים רבים, עוזר לנו לפתח תחושה גדולה יותר של מה שחשוב לנו. על ידי פיתוח תחושה זו של מה שחשוב בחיינו, אנחנו יכולים להימנע מצבים ואנשים שיכולים להוביל אותנו בדרך הלא נכונה.

רגשות שליליים

דבר גדול נוסף על NLP הוא שזה יכול לעזור לנו להתגבר על רגשות שליליים שיכולים לגרור
אותנו למטה. רגשות שליליים אלה יכולים להיות די חזקים. אנחנו יכולים לאבד
את מה שחשוב לנו כפי שאנו צורכים על ידי האנרגיה השלילית. NLP
פועל בדרך אחרת. במקום לנסות לשנות את העולם סביבנו, זה עוזר לנו לאמץ אותו ולהתמודד עם ההיבטים השליליים של זה.

אם אתה כבר נאבק עם מחשבות של רחמים עצמיים, ספק עצמי,
חוסר ביטחון או אפילו פחד, NLP עשוי להיות בשבילך. גישה ייחודית זו לבריאות
הנפש יכולה לעזור לך לעבור על נושאים אלה ולהיות מאושר יותר,
בריא יותר ומספק יותר. עבור רבים, זה שינה את חייהם.