ה

4 סיבות לתת שמן זית כתית מעולה לכלב שלך

אם תשאלו בעלי חיות מחמד רבים, הם יגידו לכם שלתת לכלב שלהם שמן זית זה טוב לכלבים שלהם. זה לא מפתיע כי השמן יש כמה יתרונות בריאותיים מאוד עבור כלבים. מאמר זה יחקור את הסיבות שמן זית כתית ויראה לך איך לתת שמן זית pooch שלך לכלבים.

שמן זית כתית לבעלי חיים?

לפני שאחלוק את הסיבות לתת את שמן הזית שלי, אני רוצה לספר לך למה אסור להאכיל כלבים בשאריות שולחן. לכלבים יש צורך הרבה יותר גדול בשומן. בדיוק כמו בני אדם, הם צריכים קצת שומן בתשואות שלהם על בסיס קבוע. חשוב מאוד שהם יקבלו את הכמות הנכונה של שומן ממה שהם אוכלים. זה עוזר להגן על בריאותם במספר דרכים. לדוגמה, זה שומר על התיאבון שלהם בריא ומסייע בעיכול.

שמן זית כתית יתרונות

לאחר מכן, תן לי לחלוק איתך קצת על היתרונות הבריאותיים של שמן זית. מחקרים הראו כי מתן קצת שמן זית לכלבים מדי יום יעזור להם לשמור על עור בריא, שיניים, חניכיים ומערכת חיסונית משופרת. נוגדי החמצון המצויים בסוג זה של שמן מסייעים להגן על הגוף מפני רדיקלים חופשיים. רדיקלים חופשיים יכולים לתקוף תאים ולגרום לסרטן. נוגדי חמצון לעזור להילחם אלה רדיקלים חופשיים, ולכן הם כל כך חשובים.

יתרון הבריאותי

כפי שאתה יכול לראות, יש הרבה יתרונות בריאותיים להאכיל את הכלב שלך שמן זית כתית מעולה. עם זאת, כלבים לא צריך להיות מוזן כל סוג של שומן. הם צריכים לקבל את המנות המומלצות של שומנים מדגים, אגוזים, זיתים ומקורות בריאים אחרים. זה כולל שמן זית כתית מעולה.

כפי שאתה יכול לראות, אנשים רבים מבולבלים לגבי היתרונות של האכלת הכלבים שלהם שמן זית כתית מעולה. ישנן למעשה מספר סיבות לתת סוג זה של שמן לכלב שלך, כפי שהוזכר לעיל. עם זאת, הנה שלוש הסיבות המובילות להאכיל אותו לחיית המחמד שלך.

איזה תזונה מומלצת

מספר אחד הוא לכל נוגדי החמצון. כלבים רגישים מאוד לנזקי רדיקלים חופשיים בגלל התזונה הארוכה שלהם של בשר אדום, גבינה, ומזונות לא בריאים אחרים. סוג זה של נזק יכול להוביל להזדקנות הסלולר, סיכון מוגבר לסרטן, ואפילו מחלת כבד וכליות. האכלת חיות מחמד שמן זית כתית מעולה הוכח לספק הגנה מפני סוגים אלה של מחלות. בנוסף, נוגדי חמצון טובים לבריאות הכללית של חיית המחמד שלכם מכיוון שהם מסייעים במניעת נזקי רדיקלים חופשיים ושומרים על התאים בריאים ומתחדשים.

מספר שתיים הוא לתמוך במערכת החיסונית. כאשר הכלב שלך חולה, הוא זקוק לעזרה כדי להילחם בזיהום. שמן זית מכיל כמויות גבוהות של נוגדי חמצון. כתוצאה מכך, המערכת החיסונית של חיית המחמד שלך מוגברת, והוא יכול להילחם בזיהום טוב יותר. זה, בתורו, מקל עליו להתאושש ממחלות מהר יותר.

4 סיבות לתת שמן זית כתית מעולה לכלב שלך

טרנד חדש בעולם

ומספר שלוש הוא פשוט טעם ישן ופשוט. זה ממש נחמד לתת לכלב שלך פינוק מדי פעם. לכן שמן זית כתית מעולה שימש במשך מאות שנים כמזון עבור אנשים עם דרישות תזונתיות מסוימות. היום, זה עדיין די פופולרי עבור פינוקים לכלבים כי זה כל כך קל לעשות אותם. אז אמנם יש בבירור סיבות אחרות לתת לכלב שלך שמן זית כתית מעולה, זה בהחלט שווה זריקה אם יש לך את הזמן.

בנוסף לטיפול בכלבים עם בעיות נפוצות כגון זיהומים, הצטננות ואלרגיות, שמן זית כתית מעולה מספק יתרונות אחרים. לדוגמה, הוא מכיל רמות גבוהות של נוגדי חמצון, אשר יכול לספק הגנה נוספת מפני הזדקנות. אם אתם מודאגים לגבי הראייה של הכלב שלכם, זה מועיל במיוחד. למעשה, אם אתה נותן שמן זית כתית מעולה הכלב שלך, אתה באמת יכול לשפר את הראייה שלו לאורך זמן.

מכיל שומנים בריאים לכלב

מספר ארבע ברשימת הסיבות התזונתיות לתת שמן זית כתית מעולה לכלב שלך הוא שהוא מכיל שומנים חד בלתי רוויים. שומנים אלה טובים לבריאות הכלב שלך בכמה דרכים שונות. מכיוון שהן מכילות חומצות שומן אומגה-3 בריאות, הן מסייעות בהגנה מפני מחלות לב ומפחיתות תסמינים של דיכאון. הם גם למנוע מתאי הדם להידבק זה לזה וליצור מעיל הרבה יותר חלק על העור של הכלב שלך.

לבסוף, הסיבה הרביעית לתת שמן זית כתית מעולה לכלב שלך היא שזה יכול לחזק את המערכת החיסונית של הכלב שלך. כמו בני אדם, כלבים פגיעים להצטננות ומחלות זיהומיות. עם זאת, הם מוגנים טוב יותר על ידי מערכת חיסונית שלמה. שמן זית כתית מעולה מסייע במניעת פגיעה במערכת החיסון של חיית המחמד, מה שעלול להוביל לפגיעה בתפקוד מערכת החיסון. כתוצאה מכך, הכלב שלך נוטה פחות לחלות ויש לו חיים ארוכים הרבה יותר.