למה חשוב לעשות ספורט בשילוב תזונה נכונה

במאמר הבא תוכלו לקבל טיפים על תזונה נכונה בשילוב ספורט , לאבד את השומן והמשקל: אם אתם סובלים מבעיית משקל וזקוקים לעזרה, עליכם להתמקד בחלק ה"ירידה "בשלב הרזיה. זה החלק הנפשי. אפשר להשיג תוצאות באמצעות גישה מאוזנת של אכילה בריאה, פעילות גופנית, מדיטציה ושינויים באורח החיים. אם אתה מתחיל לצאת החוצה עם פעילות גופנית, אתה יכול להרגיש רע עם העלייה במשקל שלך. אז הנה אלטרנטיבה. נסו לצמצם את התרגיל לכמה שפחות שתספיקו ליצור בסיס להרגלים חיוביים יותר. זה ישפיע לטובה על הרגלי האכילה שלך. זה גם ידרוש ממך לאכול תזונה בריאה ולהגדיל את רמת הפעילות שלך. ברגע שתורידו במשקל, תוכלו לחזור לשגרת הפעילות הרגילה שלכם.

תזונה נכונה בשילוב ספורט ותרגילים

תזונה נכונה תעזור לכם ולמנע פציעות: מצבים רפואיים עלולים לקרות עקב שימוש לא נכון בגופך. כשאנשים מאמינים כי אימונים אינם פוגעים בגופם וכי פציעות הן זמניות ושהן יכולות למנוע מהם להתאמן כליל, זה יכול לגרום לבעיות חמורות. המטרה שלי היא לגרום לאנשים להתחיל לזוז שוב ולחשוב על היתרונות. אבל אל תגזימו. תת פעילות גופנית תמנע פציעות, אך אימון יתר ואימון יתר יגרמו לפציעות. אם אתה מתחיל, התחל עם רמות נמוכות של פעילות גופנית והגדיל לאט. ככל שמתחזקים ומתגמשים תוכלו להגדיל את כמות המשקל שאתם מרימים, להגדיל את כמות החזרות ואימונים.

למה חשוב לעשות ספורט בשילוב תזונה נכונה

תזונה נכונה שיפור גמישות תרגילים לשיפור הכושר טבעי

פתח כוח ליבה: בעל ליבה חזקה עוזר לך לספוג השפעה בעת ביצוע תרגילים מסוימים. זה גם מאפשר יציבה טובה יותר. זה יאפשר לך להחזיק את עצמך מאיזון. ליבה חזקה מאפשרת לך להתאמן ביעילות על ידי ריכוז תנועת פלג הגוף העליון שלך. בנוסף, הליבה שלך היא יסוד כוחך. קיום גרעין יעיל יעזור לך עם פעילויות גופניות רבות אחרות כגון ריצה, קפיצה ונדנדה.

שפר ביצועים וקצב: מהירות, קצב ריצה, סיבולת לב והתניה הופכים לחלק חשוב מהביצועים הספורטיביים שלך. התחל בתרגילים בעצימות נמוכה יותר כמו הליכה, ריצה, שחייה או משחקי חוץ. עבדו בהדרגה לתרגילים אירוביים בעצימות גבוהה יותר כמו ריצה, רכיבה על אופניים או חתירה. כל חלק בגוף חשוב לאיזון באימונים שלך.

שפר את הגמישות: כדי להתחיל בשגרת האימונים שלך התחל בתרגילי מתיחה. מצא מגוון של מתיחות שנראות לך מהנות. מתיחה אחת לא מספיקה. אלה צריכים להיות משולבים בשגרה שלך כדי לשפר את הגמישות שלך. עליכם לשמור על שגרת מתיחות יומית במשך שבוע לפני תחילת שגרת האימון. התמתחו כל יום והגדילו את אורך ומשך ככל שמתגמשים.

הגדל כוח: אם אתה עדיין חדש באימון כוח, התחל עם הספסל. אם אינך יכול להרשות לעצמך להתאמן עם משקל, עשה שגרת גוף כוללת. כל קבוצת שרירים חשובה בבניית גוף מאוזן. אתה יכול לעשות שתיים-שלוש סטים של 15 חזרות עם משקלים כבדים. התחל עם 5 ק"ג כל אחד מהתרגילים הבאים: 1. שורה ישיבה זקופה 2. לחץ על משקולת מעל 3. ריאות צד משקולת 4. לחץ על משקולת 5. שורה הפוכה

הגדל את טווח התנועה: נסה להגדיל את משך הזמן בו תוכל להחזיק את גופך במצבים שונים. כשאנחנו חזקים יותר, אנו מסוגלים יותר לבצע פעילויות פיזיות אחרות. כדי להגדיל את הזמן לאימון, הגדל את המשקל ואת ההתנגדות לשרירים שלך. ככל שמשקל ועמידות רבים יותר, חלק יותר בגוף מעורב ויותר חזרות.

איך לשפר את אורח החיים הבריא

צלם אותך עושה כל תרגיל ואת כמות החזרות שאתה יכול לעשות. ואז הסתכל בתמונות אלה באופן קבוע כדי לעקוב אחר ההתקדמות שלך.

היצמד לתרגילים הבסיסיים: בזמן שאתה במסע לבניית אורח חיים בריא, חיוני שתקפיד על היסודות. אני מציע להתחיל בחמישה-שישה תרגילים ואז ללכת משם. התחל בתרגילים פשוטים כגון מטבלים בתלת ראשי, כפיפות בטן והרמת רגליים. אני מציע גם לעשות סט תרגילי נשימה. אתה יכול לבחור כל תרגיל שתוכל לבצע ללא הרבה התנגדות.

תכנת את עצמך: כאשר אתה מתחיל בשגרת אימונים חדשה, עליך להתחיל עם מידה מתונה של התנגדות. ככל שכוחך גדל וכמות החזרות שתוכל לעשות תגדל, תוכל להתחיל לבנות לעצמך תוכנית מאומצת יותר.

כמו דברים רבים אחרים בחיינו, השגת כושר דורשת מסירות ומחויבות. אתה לא צריך להגדיר לעצמך מטרות נעלות. הגדירו את עצמכם עם תוכנית ומצאו מוטיבציה בהתקדמות. תוכלו להגדיר יומן אימונים פשוט כדי להזכיר לכם להתאמן בשעה שצוינה בכל יום.

ניווט תוכן
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
היתרונות הבריאותיים של הפירות
היתרונות הבריאותיים של הפירות

במאמר הבא תוכלו לקרוא על הבריאותיים של הפירות ,בעתיד הבריאות שלנו תהיה טובה יותר. לפירות שאנו אוכלים יהיה תפקיד הרבה יותר מהותי בחיינו. נצטרך אותם

כל מה שרציתם לדעת על הפרעות
כל מה שרציתם לדעת על הפרעות

הפרעות נוטות להשפיע על נשים יותר מאשר גברים, למרות כמה גברים עם הפרעות אכילה סובלים מהם. ראה גם מחלת coeliac, שהיא מחלה אוטואימונית המופעלת על

טרנד פופולרי דיאטה בירידה במשקל
טרנד פופולרי דיאטה בירידה במשקל

טרנד פופולרי דיאטה נוסף בהכנה הוא צום '5-2'. זה כולל אכילה של חמש מנות חלבון ביום במשך יומיים בשבוע, כאשר יומיים מארבעת הימים האחרים מוגבלים