ה

כל מה שרציתם לדעת על עיסוי שוודי

עיסוי שוודי קלאסי, המכונה גם טכניקת עיסוי שוודית, פותח על ידי לינג לינג,
אדם שסבל מפציעה במרפק, לאחר שבנו לא הצליח לעזור לו.
לינג ניסה את ההשפעות הטיפוליות של עיסוי רגיל של האזור הפצוע עם האגרוף.
בסופו של דבר, הייתה לו טכניקה שכללה טפיחה קלה שחוללה פלאים על המרפק והכתף שלו.
בעוד טכניקה מסוימת זו פותחה לטיפול בפציעה במרפק של לינג,
זה שימש על ידי אינספור אנשים לרפא סוגים שונים של שרירים כואבים ופצועים.

מהו עיסוי שוודי? למה הוא משמש

בגיל של היום, עיסוי שוודי משמש הן לעיסויים והן לעיסוי תנועה פונקציונלי.
כיום, זוהי טכניקה נהדרת למתחילים, כמו גם מתרגלים מתקדמים.
במילים אחרות, זה לכל מיני שירותי עיסוי. המטפל עיסוי מפעיל לחץ קל
על האזור של הגוף כדי למנוע לחץ מוגזם כדי לעורר את זרימת הדם ואת מערכת הלימפה על מנת להפחית דלקת ונוזל לימפה בגוף.

השימוש העיקרי בעיסוי שוודי בטיפול בהת התכווצויות שרירים.
מלבד היתרונות האחרים, כגון הקלה בכאב, הרפיה שריר, זרימת
הלימפה וזרימת הדם, זה עוזר לך להיפטר מתח שריר. עיסוי קבוע השרירים
יכול להגדיל את טווח התנועה שלך. המטרה היא לקדם
את המפרק ולהתחיל לנוע יותר בחופשיות עם פחות התנגדות וזרימת דם טובה יותר.

טכניקות העיסוי השוודיות השונות.

רוב ה מעסים מחשיבים את טכניקת העיסוי השוודית כאחד הבסיסיים ביותר,
ניסה ונבדק בכל הרפואה. זוהי טכניקה בסיסית ושימושית מאוד לרגיעה,
התאוששות וכדרך בסיסית של טיפול עבור סוגים שונים של מצבים שלד שרירים כגון פיברומיאלגיה, סכיאטיקה, דלקת פרקים, כאבי שרירים ובעיות שרירים
שלד אחרות. כל התנאים האלה הם לעתים קרובות קשה מאוד לטפל
וכתוצאה מכך המגבלה של תנועה והרפיה של השרירים בגוף.

העיסוי השוודי נמצא בשימוש נרחב ונחקר במספר מדינות ובכל מדינה יש לו שמות מרובים והטיפול בו. טכניקות עיסוי שוודיות שונות יש שמות ותהליכים שונים, אבל כולם שונים מטכניקות אחרות בדרכים שונות. חלקם משתמשים בלחץ קל, חלקם משתמשים במגע קל ואחרים משתמשים ברעידות קלות כדי לשחרר מתחי שרירים במפרקים ובגב. טכניקות העיסוי השוודיות השונות כוללות את אלה:

העיסוי תורם מאוד המון ספורטאים משתמשים בו לאחר עומס אימון לאחר שחרור

יד ויד גומי: טכניקה זו כרוכה בשפשוף הידיים או האצבעות של הלקוחות על מנת לצאת כל מתח.

ארניקה: טכניקה זו כרוכה מעסה הגוף עם תערובת של פרח ארניקה ועשבי תיבול, אשר להפחית את התדירות של הכאב והכאב או דלקת וכאב.

מרפק גומי: טכניקה זו כרוכה בהטלת לחץ על המרפקים, מרפקים של פלג הגוף העליון או במילים אחרות, על אזורי הגוף עם הכמות הגבוהה ביותר של כאב.

העיסוי השוודי הוא כלי שימושי מאוד בטיפול בתנאים מסוימים של השלד. לפעמים, התנועות יכולות לעזור עם התכווצויות שרירים וכאבים אחרים ופעמים אחרות זה יכול להפחית כאב ודלקת. המטרה העיקרית היא לעזור ללקוח להיפטר מהכאב ואי הנוחות.

ההקלה העיקרית בכאב והשפעות הרפיה שרירים של עיסוי שוודי

עיסוי שוודי יכול להיות מאוד מועיל להקלת כאבים ורגיעה שרירים, אבל השיטה עובדת בדרכים אחרות גם כן. כאשר המטפל משתמש ביד מוצקה ומגע קל, זה יכול גם להפעיל את מערכת העצבים parasympathetic, שהיא רשת של עצבים אחראי על הרפיה והתאוששות תפקודית של הגוף. מאחר שהעצב הפארסימפתטי אחראי להרגעת הגוף ולהיפטר ממתח השרירים, המטפל בעיסוי מפעיל לחץ קל על מנת להפעיל מערכת זו. לאחר שהשרירים של הלקוח נרגעים, השרירים מופעלים ומתחילים לשחרר רעלים מהגוף. הכאב והדלקת מצטמצמים בגוף. עיסוי שוודי יכול לעזור עם התכווצויות שרירים ותסמינים אחרים של פיברומיאלגיה והוא יכול גם לעזור לך להתאושש מהר יותר מהם. בנוסף, עיסוי שוודי יכול לעזור לך לרדת במשקל ולהחזיר גוף ושרירים בכושר.

היתרונות של עיסוי שוודי

היתרונות של עיסוי שוודי לפיברומיאלגיה

כדי לעזור לך להפיק את המרב מטכניקה זו, אספנו רשימה של יתרונות שבהם תוכל להשתמש כדי לוודא שאתה להפיק את המרב מהעיסוי השוודי שלך.

1. סגירת בלוטות פילור

בלוטות הפלוריות בבטן עוזרות לעכל מזון, ולכן חשוב לשמור על תפקוד תקין כדי לסייע בבעיות עיכול. כאשר בלוטות פילור חסומים או פגומים, המזון אינו מסוגל לעבור לתוך המעי הדק. זה יכול להוביל לבחילה, הקאות, כאבי בטן, ונפיחות. Swedish Massage יעזור לפתוח מחדש את בלוטות הפלור ולפתוח את המעי, אשר ולכן יעזור לפתור בעיות עיכול הנגרמות על ידי בלוטות פילור חסומות.

2. עייפות מופחתת

Swedish Massage יסייע לחזק את המערכת הפארסימפתית ויגדיל את זרימת הדם והחמצן למוח ולשאר הגוף. כך הגוף מתאושש ומרפא מלחץ וכאב. זרימת הדם עולה, והגוף חוזר למצב פונקציונלי. עיסוי שוודי הוא גם נהדר עבור אנשים החווים התכווצויות שרירים. הטכניקה מחזקת את שרירי הגוף ומסייעת לשחרר כאב וחרדה מהשרירים.

3. התחדשות

Swedish Massage הוא נהדר עבור מרגיע את השרירים. בעודו בעיסוי, הלקוח צפוי להיות רגוע ולאפשר למטפל לעסות את הגוף ללא כל התנגדות או כאב. בשל ההשפעה המרגיעה, זרימת הדם עולה לגוף ומעוררת את תהליך ההחלמה. Swedish Massage הוא נהדר גם עבור אנשים הסובלים התכווצויות שרירים והתכווצויות. הטכניקה תגביר את זרימת הדם לשרירים, והדם עוזר להעביר רעלים מהגוף ולתוך הדם, ובכך להפוך את השרירים מסוגלים יותר לנוע.

4. אפקט מרגיע Swedish Massage

העיסוי השוודי יעזור לכם גם להירגע. מתח קשור לעתים קרובות לכאבי ראש, כאבי שרירים וכאבים, עייפות, ומתח. העיסוי השוודי יסייע לכם להקל על המתח בשרירים ובגוף, ויאפשר לכם להירגע ולנשום.

5. בריאות העצם

העיסוי נהדר לחיזוק העצמות והשרירים. לא רק שזה עוזר להפחית כאבי שרירים ולהקל על תסמיני פיברומיאלגיה, אבל זה גם מונע אוסטאופורוזיס ודלקת פרקים. זוהי דרך חזקה מאוד להיפטר מכאב הגוף וכאבי שרירים, כמו גם לעורר את המערכת החיסונית שלך, לחזק את העצמות שלך, ולשפר את בריאות העצם הכוללת שלך.

6. אפקטים מרגיעים

העיסוי יכול להרגיע את הגוף ולעזור להפחית את הלחץ, החרדה והדיכאון. אתה יכול להשתמש ברגע של הרפיה למנוחה והשתקפות, מדיטציה, או נשימה עמוקה. הלחץ והחרדה גם מופחתים, ובכך הופך את הכאב פיברומיאלגיה ותסמיני מתח אחרים יותר לניהול.

7. זרימת דם משופרת

עיסוי שוודי הוא נהדר עבור מחזור הדם. הטכניקה מחזקת את זרימת הדם ומגבירה את כמות החמצן שמגיע לשרירים ולרקמות אחרות. זוהי הטכניקה המושלמת כדי לסייע בתהליך הריפוי כאשר יש לך כאבי שרירים או כאבי פרקים.

עיסוי שוודי לפיברומיאלגיה

אספנו 7 יתרונות של עיסוי שוודי לפיברומיאלגיה שאתה יכול להשתמש בו כדי להפיק את המרב מהעיסוי השוודי שלך.

1. שחרור מתח

העיסוי השוודי ידוע כמסייע לשחרר מתח שרירים וכאב, כמו גם להקל על התכווצויות שרירים. אם הגוף או השרירים נעולים או הדוקים, טכניקת העיסוי השוודית תגרום ליותר נוח ונחינם מכאבים.

2. התחדשות

העיסוי מסייע להמריץ את העור, השריר ורקמות החיבור של הגוף, וכתוצאה מכך התחדשות הגוף כולו. עיסוי הוא נהדר עבור שמירה על הגוף בריא ורהה צעיר, כפי שהוא ממריץ את זרימת הדם ושומר על העור זוהר לחות.

3. התחדשות

Swedish Massage גורם לדם לזרום בקלות לאיברים הפנימיים ולרקמות. זה מגביר את זרימת הדם לכבד, כליות, ורקמות אחרות ומשפר את זרימת הדם למוח, אשר בתורו מפחית את הלחץ.

מה עוד עוזר העיסוי

4. להגביר את זרימת הדם

העיסוי השוודי מגביר את זרימת הדם לידיים, לרגליים ולאזורים אחרים בגוף, וכתוצאה מכך הוא מראה בריא וזוהר. עיסוי הוא נהדר להגדלת זרימת הדם, אשר בתורו מפחית את הלחץ, משפר את זרימת הדם, ומסייע בשיכוך כאבים.

5. התחדשות

עיסוי שוודי ייתן להם תחושה של התחדשות ושמחה, וגורם להם להרגיש רגועים והתחדשות בו זמנית. העיסוי מרגיע את גופך ונפשכם, מגביר את רמת הרגיעה וגורם לך להרגיש טוב ורענן.

6. זרימת הדם

העיסוי מגביר את זרימת הדם לאיברים הפנימיים ולרקמות, דבר נהדר לקידום תהליך ההחלמה. העיסוי השוודי גם יגדיל את זרימת החומרים המזינים והחמצן לתאי הגוף, ויסייע לחזק את הגוף ולעזור להקל על הכאב.

7. התוכול מתחים

עיסוי שוודי מפחית את הלחץ, כפי שאתה מקבל להשתמש ברגע של הרפיה למנוחה והשתקפות. אתה יכול לנצל את הזמן כדי לעשות מדיטציה, להירגע, ולנשום.