שיניים רקובות מה הפתרונות?

שיניים רקובות הן מביכות, ואם הן בפה, הן כואבות עוד יותר.
עם זאת, טיפול שיניים עבור שיניים נגועות יכול להיות יקר וקשה בדיוק כמו אלה עם שיניים בריאות. אם השיניים שלך נרקבו קשות, בקר מיד אצל רופא השיניים שלך לאבחון מקצועי והתייעצות לגבי אפשרויות הטיפול האפשריות שלך. אם לא יטופלו, הזיהום עלול להתפשט ולהחמיר בהרבה. ללא טיפול זמן רב מדי, הזיהום יכול להתפשט גם לחלקים אחרים של הגוף שלך ובסופו של דבר להוביל לבעיות אחרות, כולל מורסות, אבנים בכליות, עששת, ואיבוד עצם.

שיניים רקובות ממה זה נובעה?

שיניים רקובות נגרמות לעתים קרובות על ידי הצטברות של חיידקים פלאק על פני השטח של השיניים. חיידקים מצטברים על פני השטח של השיניים, אשר לאחר מכן נלכד על קו החניכיים ובין השיניים. ככל שהחיידקים גדלים, הם גורמים לחוסר איזון עם רמות ה- pH הטבעיות של הפה. זה משפיע על העצבים בתחתית השן, אשר אחראים על תחושת טעם וריח. ריקבון השן גורם לעששת משמעותית, ולכן יש צורך לזהות ולטפל בכל סימן של עששת. ישנם כמה סימנים של עששת חמורה שעלולה ללכת מעיניהם עד שיהיה מאוחר מדי.

שיניים רקובות גורם לריח רע בפה

ריח רע מהפה או באשת הנשימה הוא סימן נוסף לכך שעורק השן שלך כבר מתפשט. נשימה מסריחה קשורה לצמיחה חיידקית בפה, כי הריח לכוד ליד החלק האחורי של הלשון שבו רבים של חושי הגוף ממוקמים. סימן נוסף לשיניים רקובות הוא ריח רע מהפה המלווה בגוון צהבהב לשיניים. הסיבה לכך היא כי חיידקים פלאק האחראים על הריח אחראים גם על הכתם. עששת לא מטופלת, ריח רע מהפה ושיניים צהובות עשויים להיות סימפטומים של בעיה דנטלית גדולה יותר.

שיניים רקובות ממה זה נובעה?

ביטוח שיניים

אם אתה מודאג לגבי בריאות השיניים שלך, זה חכם לפנות לחברת ביטוח השיניים שלך. לכל מבטח שיניים יש תוכניות תשלום והנחות עבור שירותים שונים. אם יש לך כיסוי ביטוחי, שאל את ספק השיניים שלך אם אתה זכאי לאף אחת מההנחות הבאות: ארגון ספק מועדף (PPO), רשת ספק מועדף (PPN) ותוכניות שיניים סטנדרטיות (SDP). במקרה של כלבי רוטווילר, האגודה האמריקאית לרפואת שיניים והאיגוד האמריקאי של תוכנית ביטוח בריאות בעלי חיים של רופאי שיניים Housecall (AHIP) עשויים לשלם את התביעות שלך עבור טיפול שיניים ונהלים. צור קשר עם חברת הביטוח שלך כדי לברר אילו הנחות אתה זכאי.

האם תזונה לקויה יכולה להשפיע?

שיניים רקובות יכולות להיגרם על ידי טיפול שיניים לקוי, אבל הם נגרמים לעתים קרובות על ידי ליקויים תזונתיים גם כן. דיאטה שאינה מספקת את החומרים המזינים הדרושים עבור עצמות ושיניים בריאים או חוסר פלואוריד במים יכול להוביל לבעיות שיניים, כולל שיניים רקובות. גם אם הכלב שלך בריא אחרת, ייתכן שעדיין יש לו כמה בעיות בגלל הצרכים התזונתיים שלו. חשוב לחנך את עצמך על תזונה וטיפול נאות של חיית המחמד שלך, כך שתוכל לוודא שהוא אוכל נכון ומקבל את הויטמינים שהוא צריך. היגיינת הפה טובה יכולה ללכת דרך ארוכה לקראת שמירה על השיניים של חיית המחמד שלך בריא.

אחד הגורמים השכיחים לכאבי שיניים ועששת הוא הצטברות אבנית. טרטר, אשר עשוי מינרלים וחיידקים, צורות על השיניים, הלשון, החניכיים ובכל מקום אחר על הכלב. בגלל הצטברות זו, טרטר מגרה את הכלב ומגביר את הסבירות שהוא יפתח בעיות אוראליות כגון ריח רע מהפה, חללים וטרטר. כאשר אינו מטופל, זה יפגע עוד יותר ביכולתו של הכלב להדוף מחלות אחרות. צור קשר עם הוטרינר שלך אם אתה חושד שלרוטווילר שלך יש טרטר. אם טרטר לא ניתן להסיר באמצעות צחצוח, זה יצטרך להיות מוסר על ידי רופא שיניים.

למה חשוב לבצע טיפולי שיננית כל כמה חודשיים?

על מנת למנוע טרטר להחמיר את בריאות השיניים של שלנו , חשוב ללכת  לרופא שיניים באופן קבוע לניקוי שיניים ובדיקות. אם השיניים או החניכיים רקובות, ככל שלוקח יותר זמן לטפל במצב, כך גדל הסיכוי להתפשט לחלקים אחרים של הגוף. עם שיניים רקובות קשות ודלקות חניכיים לא יוכל לאכול כראוי או ללעוס כראוי. זה עלול לפגוע עוד יותר ביכולתו להדוף מחלות ומחלות אחרות.

אם אתם חושדים שלכם יש ריח רע מהפה או בעיות אוראליות כמו מורסות, חשוב לקחת אותו מיד לוטרינר לבדיקת שיניים יסודית. הווטרינר שלך ישתמש בבדיקה רגישה לבריאות הפה כדי לזהות בעיות אפשריות בחניכיים ובשיניים. אם קיים זיהום בשן או בחניכיים, ייתכן שיהיה צורך בניתוח אוראלי. לפעמים, טרטר וריח רע מורסה יכול להצביע על סרטן, אז אתה צריך ליצור קשר עם רופא השיניים שלך מיד אם אתה רואה כל סוג של שינוי צבע או ריח רע מגיע Rottweiler שלך. זכור, זה חיוני כדי לקבל רוטווילר שלך מטופלים על ידי איש מקצוע במקרה הראשון, אם בעיות שיניים נוכחים, כדי למנוע נזק נוסף לפה או זיהום ומחלות חניכיים נוספות.

ניווט תוכן
לפרסום כתבה באתר
מאמרים אחרונים
פן איתמר איזה דגם הכי עדיף?
פן איתמר איזה דגם הכי עדיף?

רגע לפני רכישת פן לשיער מטעם חברה המציעה פן איתמר יש להביא בחשבון את הדגמים השונים. כל הפרטים – בכתבה שלפניכם. חשיבות של ייבוש שיער

מהי רשלנות רפואית?
רשלנות רפואית בחדר המיון

"רשלנות רפואית" הוא מונח ששימש לתיאור כל חריגה מסטנדרט הטיפול על ידי רופא או ספק שירותי בריאות אחר. זה יכול גם להתייחס להתנהגות בלתי הולמת

מתי להתחיל קורס הכנה ללידה?
מתי להתחיל קורס הכנה ללידה?

קורס הכנה ללידה מעניק לך ולבן הזוג שלך את כל הידע הדרוש לגבי שלב הלידה במטרה להגיע ללידה עם כמה שפחות חששות. מתי נכון להתחיל

למה לבחור בטכניקת איירבראש
איפור באיירבראש

טכניקת Airbrush נחשבת לטכניקה בה השתמשו בעבר רק מאפרים ומאפרות מקצועיים, השימוש במכשיר מאפשר לרסס את חומרי הטיפוח והאיפור על גבי הפנים ו/או הגוף. והתוצאה?

3 תרגילים מומלצים לכאבי גב
3 תרגילים מומלצים לכאבי גב

3 תרגילים מומלצים לכאבי גב האם אתם סובלים מכאבי גב תחתון ומחפשים את הפתרונות הטובים ביותר? אם כן, אז הפתרון בשבילך הוא במה שיכול להיחשב

חשיבות תרגום מסמכים רפואיים
חשיבות תרגום מסמכים רפואיים

תרגום מסמכים רפואיים בצורה מדויקת יכול להיות עניין מהותי כאשר מדובר על חיים של אדם. לעיתים תרגום של מסמכים עשוי להיות הבדל בין חיים ומוות.

למה בני אדם מאבדים שיער
למה בני אדם מאבדים שיער ?

מה הסיבות שבני אדם מאבדים שיער כולם מאבדים את השיער כל הזמן, אולי עד 100 שערות ביום. הם נופלים, אז לגדל חזרה, והמחזור מתחיל מחדש.